Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Nga Arabia Saudite kërkojnë Kessie-n, 20 milionë euro ofertë për Barçën

E ardhmja e Frank Kessie vijon të mbetet në pikëpyetje, me mesfushorin që nuk ka gjetur hapësira te Barcelona.

Sipas raportimeve të medieve spanjolle, Barça është duke bërë “bingo”, pasi ka marrë 20 milionë euro ofertë nga Al-Ahli për ishin e Milanit, ndërsa lojtarit i është ofruar pagë prej 10 milionë euro në sezon.

Lexo edhe:

Kjo shitje që do të ishte e përshtatshme për “Blaugranët” që duhet të mbledhin 50 milionë euro për të regjistruar Ilkay Gundogan, në momentin që do e transferojnë.

Lajme të tjera

Futboll

Jose Mourinho është gati të kthehet në pankinë, pas shkarkimit nga Roma muaj më parë. Portugezi do të marrë drejtimin e Beshiktashit, ekip ku...

Premier League

Brighton zyrtarizon largimin e De Zerbit. Klubi anglez ka bërë me dije nëpërmjet një komunikate zyrtare, se trajneri italian do të largohet në fund...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...