Connect with us

Hi, what are you looking for?

Europa League

Ten Hag: Sevilla kishte më shumë dëshirë e pasion se ne!

Trajneri i Manchester United, Erik ten Hag, ka folur pas eliminimit nga Sevilla në çerekfinale të Europa League, ndërsa u mund me rezultatin e përgjithshëm 5-2.

Duke folur për mediet pas këtij takimi, tekniku theksoi se skuadra spanjolle kishte më shumë pasion.

Lexo edhe: 

“Ne i humbëm betejat, ata kishin më shumë pasion, më shumë dëshirë, më shumë vullnet, është e vështirë të fitosh ndeshje të tillë.”- deklaroi Ten Hag.

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Kylian Mbappe pritet që këtë verë të udhëheqë Francën në Euro 2024, me “Gjelat” që janë ndër kombëtaret pretendente për t’i shkuar turneut deri...