Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Iheanacho largohet nga Leicester, sulmuesi pranë klubit të Premier League

iheanacho

Rrëzimi nga Premier League në Championship solli shumë ndryshime te skuadra e Leicester City-t.

Së fundmi, sipas raportimeve të medieve britanike pritet largimi i Kelechi Iheanacho.

Lexo edhe:

Për sulmuesin 26-vjeçar ka shfaqur interes të lartë klubi i Nottingham Forest, me këta të fundit që janë konkurrojnë në elitën e futbollit anglez.

Kontrata e nigerianit me Leicester skadon më 30 qershor 2024 dhe në një situatë të tillë “Dhelprat” pritet ta shesin Iheanachon në vend që ta humbasin me parametra zero në fund të sezonit të ardhshëm.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...