Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Pasioni “shuhet” brenda pak muajsh, mbrojtësi i Realit ndahet nga e dashura

Éder Militao mbetet i fokusuar me Real Madridin në udhëtimin e tij nëpër Shtetet e Bashkuara, për përgatitjet parasezonale. Braziliani aspiron të bëhet lideri i mbrojtjes, pikërisht në një moment delikat personal, pasi është ndarë nga partnerja.

Pasioni mes Cássia Lourenço dhe Miliatos është “fikur” pas pak më shumë se katër muajsh, siç raporton “Choquei”.

Ata kanë fshirë në llogaritë e tyre në rrjetet sociale të gjitha fotot që kishin bashkë.

Lexo edhe:

Pikërisht thuajse një muaj më parë, të dy kishin shpërndarë në profilet e tyre disa imazhe ku shfaqeshin së bashku, të përqafuar dhe duke u puthur. Zhdukja e fotove është prova më e fortë se I kanë dhënë fund marrëdhënies sentimentale.

 

 

 

 

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....